Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. maj
19:00
AB
Middelfart
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Gladsaxe-Hero BK
Furesø Bold Akademi
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Taarbæk IF
UHT
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Solrød FC (1)
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
B. 82, Virum
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Gladsaxe-Hero BK
Snekkersten IF
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Gladsaxe-Hero BK
BK Vest, Rødovre
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Allerød Fodbold Klub
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. maj
19:00
AB
Nykøbing FC
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:30
Gladsaxe-Hero BK
Taastrup FC (2)
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Ballerup BK
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
FC Rudersdal (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Gladsaxe-Hero BK
Lundtofte Boldklub
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. maj
19:00
AB
FC Roskilde
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Tune IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Hillerød Fodbold
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
Gladsaxe-Hero BK
Virum-Sorgenfri BK
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Snekkersten IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Gladsaxe-Hero BK
Virum-Sorgenfri BK (2)
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
Gladsaxe-Hero BK
FC Ishøj
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Ølstykke FC
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:30
Gladsaxe-Hero BK
BK Avarta
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 1
|